BBO-werkgroepen (op alfabet)

Voor de vele verschillende onderwerpen zijn de volgende actuele werkgroepen actief:

Borne-Rheine Ondernemerscontacten

  • Namens BBO sectie Bedrijven: Marita Tholey (coördinator), Jan Lievers, Wim Evers, Wim Geul en Herbert Katgert.
  • Contact opnemen met deze werkgroep - klik hier

Bornse Onderneming van het Jaar BOvhJ 2019 (verkiezing)

  • Namens BBO sectie Bedrijven: Jurre Nijhuis (kartrekker), Ryan ter Bals, Marloes Haarhuis en Rogier Koershuis.
  • Contact opnemen met deze werkgroep - klik hier

Brainstorm BBO2030

  • Namens BBO DB: Lex Nijhuis (kartrekker).
  • Namens BBO sectie Detail: Henk Morselt, Anja Deterd.
  • Namens BBO sectie Bedrijven: Rogier Koershuis, Ryan ter Bals, Ronnie Wagterveld en Joris van Dijk.
  • Contact opnemen met deze werkgroep - klik hier

Centrumplan

  • Namens BBO DB: Ruben Baartman, dorpsmanager (kartrekker).
  • Namens BBO sectie Detal: Marcel Boonk, Mike Schopman, Elvira van den Bos, Anke Kamp, Han Heine, Henk Morselt en Natasja Esman.
  • Contact opnemen met deze werkgroep - klik hier

Centrumplan Visie 2030 - Parkeren

  • Namens BBO DB: Ruben Baartman, dorpsmanager (kartrekker).
  • Namens BBO sectie Detal: Henk Morselt, Joa Korf, Bert Oude Lansink, Jan Koehorst en Tom Evers.
  • Contact opnemen met deze werkgroep - klik hier

Centrumplan Vouchers

  • Namens BBO DB: Ruben Baartman, dorpsmanager (kartrekker).
  • Namens BBO sectie Detal: Corinne Munsterhuis, Liane Cornelissen, Patrick Hansté en Anja Deterd.
  • Contact opnemen met deze werkgroep - klik hier

Evenementenondersteuning Borne

  • Namens BBO sectie Detail: Marcel Boonk en Henk Morselt (kartrekkers).
  • Contactpersoon Gemeente Borne: Wim Schooten.
  • Contact opnemen met deze werkgroep - klik hier

Fietsrondje (activiteit)

  • Namens BBO sectie Bedrijven: Ryan ter Bals (kartrekker), Rogier Koershuis, Jan ter Braak en Jeroen Kuiper.
  • Contact opnemen met deze werkgroep - klik hier

IJsbaan (activiteit)

  • Namens BBO sectie Detail: Marga van der Heijden (kartrekker), Cyrille Hesselink, Demelza Lucassen, Tes Maris en Martine Hesselink.
  • Contact opnemen met deze werkgroep - klik hier

Infotainment (activiteit)

  • Namens BBO sectie Bedrijven: Bart Oude Wolbers (kartrekker), Dick Ellenbroek, Jurre Nijhuis en Bert Oude Lansink.
  • Contact opnemen met deze werkgroep - klik hier

Jaarfeest (activiteit)

  • BBO DB:
  • Namens BBO sectie Detail: Anja Deterd
  • Namens BBO sectie Bedrijven: Ryan ter Bals, Rob Munsterhuis, Thijs Geerdink en David Pauka.
  • Contact opnemen met deze werkgroep - klik hier

Kerstmarkt (activiteit)
Namens BBO sectie Detail: Marcel Boonk (kartrekker) en Anke Kamp.
Namens BBO sectie Bedrijven: Gerda Remmers.
Contact opnemen met deze werkgroep - klik hier

Koopzondagen (activiteit)

  • Namens BBO sectie Detail: Anja Deterd (kartrekker).
  • Contact opnemen met deze werkgroep - klik hier

Ledenwerving

  • Namens BBO sectie Detail: Marloes Haarhuis (kartrekker) en Raber Saleh.

  • Namens BBO sectie Bedrijven: Ryan ter Bals en Michel Lucas.
  • Namens BBO DB: Miriam Oude Wolbers en Ruben Baartman, dorpsmanager.

  • Contact opnemen met deze werkgroep - klik hier

LED schermen

  • Namens BBO DB: Ruben Baartman, dorpsmanager (acquisitie), Lex Nijhuis (plaatsing) en Christa Zeevalkink (administratie).
  • Meer informatie over adverteren op LED schermen - klik hier

Mantelzorg & Werk

  • Namens BBO DB: Ruben Baartman, dorpsmanager (kartrekker).
  • Namens gemeente Borne: wethouder Martin Velten.
  • Contact opnemen met deze werkgroep - klik hier

Molenkamp

  • Namens BBO sectie Bedrijven: Gert ter Brugge (kartrekker).
  • Namens Molenkamp: Jessica Konink, Dianna Beune, Huub Ellenbroek, Martin Bosch en Bart Oude Wolbers.
  • Contact opnemen met deze werkgroep - klik hier

Molenkamp - 2e ontsluiting

  • Namens BBO sectie Bedrijven: Ryan ter Bals (kartrekker).
  • Namens Molenkamp: Bertus Vredeveld, Eric ten Berge, Gert ter Brugge, Hugo Jonge Poerink en Jan Ezendam.
  • Contact opnemen met deze werkgroep - klik hier

Retailplatform 

  • Namens BBO DB: Ruben Baartman, dorpsmanager (kartrekker) en Lex Nijhuis.
  • Namens BBO sectie Detail: Joa Korf, Hendrik-Jan Huls, Marc Leurink, Raber Saleh, Patrick Hanste, Henk Brok, Maurice ten Buren, Benno Schwering, Mike Schopman, Dennis Rasch, Jan Koehorst, Henk Brama, Anita van Stein Callenfels, Lianne Cornelissen, Marcel Boonk, Henk Morselt, Huub Munsterhuis, Kim Bakker, Ruud Nijmeijer, Renée Seuren, Ivo Leuveld, Cyrille Hesselink en Paul van Egmond.
  • Contact opnemen met deze werkgroep - klik hier

Sfeerverlichting

  • Namens de BBO sectie Detail: Hendrik-Jan Huls (kartrekker), Ruud Nijmeijer, Patrick Hanste en Jan Koehorst.
  • Contact opnemen met deze werkgroep - klik hier

Slag om Borne (activiteit)

  • Namens BBO sectie Bedrijven: Jurre Nijhuis (kartrekker) en Miriam Oude Wolbers.
  • Contact opnemen met deze werkgroep - klik hier

 

Vrijetijds economie (overleg)

  • Namens VVV: Renée Seuren (kartrekker).
  • Namens BBO: Liesbeth Hassink en Annemarie Lucas.
  • Namens Stg. Beleef Boeiend Borne: Herman Euverman.
  • Contact opnemen met deze werkgroep - klik hier

Zenderen ondernemersvereniging (overleg)

  • Namens BBO DB: Inez Schutten (kartrekker).
  • Contact opnemen met deze werkgroep - klik hier